Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Υπηρεσία Ηλεκτρονικών Ερωτηματολογίων
Αξιολογήσεις Μαθημάτων

Ερωτηματολόγια » Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού


Ταξινόμηση κατά όνομα | ημερομηνία

ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ (80ΑΔ437)

Διδάσκων: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΑΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΘΙΝΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΒΙΟ-ΜΗΧΑΝΙΚΗ (80ΑΒ302)

Διδάσκων: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ, Α ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΡΟΥΣΑΝΟΓΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗ (80ΥΣ190)

Διδάσκων: ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 3

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (80ΘΕ332)

Διδάσκων: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΜΠΑΛΗΣ, ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΣΣΥΒΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (80ΘΕ331)

Διδάσκων: ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΥΝΤΑΚΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 29

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ (80ΘΕ231)

Διδάσκων: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΑΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 10

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ-ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΞΑΣΚΗΣΗ Ι (80ΠΚΑ428)

Διδάσκων: ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ, ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΩΝ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ (80ΕΥ410)

Διδάσκων: Β ΧΑΤΖΗΗΛΙΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΔΑΛΙΔΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 20

ΑΡΧΕΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΑΠ162)

Διδάσκων: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΙΒΑΣ, ΣΤΕΛΛΑ ΑΓΡΟΤΟΥ, ΘΩΜΑΣ ΣΔΟΥΚΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 18

ΑΡΧΕΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΑΠ164)

Διδάσκων: ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΙΚΟΥ, ΔΙΑΝΑ ΖΕΡΔΙΛΑ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 10

ΑΣΚΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (80ΘΕ145)

Διδάσκων: Β. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΑΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΘΙΝΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 2

ΑΣΚΗΣΗ, ΕΥΡΩΣΤΙΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ (80ΕΥ405)

Διδάσκων: ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΛΛΙΟΥ, ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ, ΜΑΡΙΑ ΚΟΣΚΟΛΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 15

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ (80ΓΧ172)

Διδάσκων: ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 17

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΛΜΑΤΩΝ (80ΚΑ251)

Διδάσκων: ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΟΥΚΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 26

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΔΡΟΜΩΝ (80ΚΑ152)

Διδάσκων: ΗΛΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΜΥΡΝΙΩΤΟΥ, ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΡΓΕΙΤΑΚΗ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΑΤΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 9

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΡΙΨΕΩΝ (80ΚΑ351)

Διδάσκων: ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΕΡΖΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ, ΘΩΜΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΑΤΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 5

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ (80ΚΑ163)

Διδάσκων: ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΕΡΖΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΒΑΣΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (80ΓΧ151)

Διδάσκων: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΤΡΑ, ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΝΝΑ, ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΤΖΑΣ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΪΟΓΛΟΥ, ΟΛΥΒΙΑ ΔΟΝΤΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 63

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (80ΓΧ252)

Διδάσκων: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΟΝΤΗ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΑΛΛΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 17

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑΣ (80ΥΣ168)

Διδάσκων: ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΛΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 5

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΑΠ352)

Διδάσκων: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΗΛΙΑΣ ΑΡΜΕΝΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, Β ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 4

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (80ΥΣ182)

Διδάσκων: ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΤΟΜΑΛΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 21

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (80ΥΣ352)

Διδάσκων: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΜΕΛΟΣ, ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 53

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΞΙΦΑΣΚΙΑΣ (80ΚΑ175)

Διδάσκων: ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΑΠ254)

Διδάσκων: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ, ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 4

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΕΠΙ ΑΜΜΟΥ (80ΑΠ190)

Διδάσκων: ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΡΙΚΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 8

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΑΠ153)

Διδάσκων: ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΤΡΟΤΑΣΙΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΚΡΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΥΓΛΗΣ, ΠΙΕΡΡΟΣ ΘΩΜΑΚΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 11

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (80ΓΧ255)

Διδάσκων: ΘΕΩΝΗ ΛΥΚΟΥΔΗ, ΟΛΥΒΙΑ ΔΟΝΤΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΟΝΤΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 16

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ (80ΚΑ165)

Διδάσκων: ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΣΤΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ (80ΓΧ190)

Διδάσκων: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΟΝΤΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 5

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΤΑΕ-ΚΒΟ-ΝΤΟ (80ΚΑ183)

Διδάσκων: ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΗΝΕΛΗΣ, ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΡΓΕΙΤΑΚΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΥΣ186)

Διδάσκων: ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΤΩΝΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 2

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΑΠ154)

Διδάσκων: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΕΤΑΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΥΤΣΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 39

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ - ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ (80ΑΔ435)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΘΙΝΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΑΣΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΑΝ473)

Διδάσκων: ΣΤΕΛΛΑ ΑΓΡΟΤΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΙΒΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (80ΕΓ473)

Διδάσκων: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΑΛΛΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 11

ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΚΑ473)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (80ΣΚ473)

Διδάσκων: ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΤΟΜΑΛΗ, ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 7

ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΛΑΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (80ΚΛ490)

Διδάσκων: ΗΛΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΡΓΕΙΤΑΚΗ, ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΟΥΚΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΜΥΡΝΙΩΤΟΥ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΕΡΖΗΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 8

ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (80ΚΟ473)

Διδάσκων: ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 6

ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (80ΜΔ490)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΣΤΙΚΙΑΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΙΔΗ, ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΠΕ473)

Διδάσκων: ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΠΑΡΖΟΥΚΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 5

ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΠΟ473)

Διδάσκων: ΠΙΕΡΡΟΣ ΘΩΜΑΚΟΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΤΡΟΤΑΣΙΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (80ΡΓ473)

Διδάσκων: ΟΛΥΒΙΑ ΔΟΝΤΗ, ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΡΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 3

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (80ΘΕ153)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΣΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (80ΘΕ141)

Διδάσκων: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΣΑΝΤΑΡΑΣ, ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ (80ΘΕ142)

Διδάσκων: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΜΠΑΛΗΣ, ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΑΝΙΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 2

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΚΙΝΗΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (80ΘΕ232)

Διδάσκων: ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΩΝΙΤΟΥ, ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 3

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (80ΘΕ128)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΣΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΕΡΓΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ (80ΑΒ201)

Διδάσκων: ΜΑΡΙΑ ΚΟΣΚΟΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΛΛΙΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 48

ΘΕΩΡΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ (80ΚΑ354)

Διδάσκων: ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΟΥΚΟΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 15

ΙΣΤΟΡΙΑ & ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΧΟΡΟΥ (80ΕΧ466)

Διδάσκων: ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 7

ΙΣΤΟΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (80ΘΕ131)

Διδάσκων: ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 31

ΚΙΝΗΤΙΚΕΣ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ - ΑΙΣΘΗΤΗΡΙΑΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ-ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΙΙ (80ΠΚΑ430)

Διδάσκων: ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΩΝΙΤΟΥ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΥΛΟ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ (80ΘΕ124)

Διδάσκων: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΣΑΝΤΑΡΑΣ, ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 2

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΑΝΑΤΟΜΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (80ΑΒ101)

Διδάσκων: ΗΛΙΑΣ ΑΡΜΕΝΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 25

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΙΝΗΤΙΚΩΝ ΑΝΑΠΗΡΙΩΝ (80ΠΚΑ433)

Διδάσκων: ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ (80ΘΕ233)

Διδάσκων: ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΔΑΜΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΕΡΟΛΙΩΤΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 10

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΛΜΑΤΩΝ (80ΑΛ472)

Διδάσκων: ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 6

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΔΡΟΜΩΝ (80ΔΡ472)

Διδάσκων: ΗΛΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΡΙΨΕΩΝ (80ΡΙ472)

Διδάσκων: ΘΩΜΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ (80ΑΒ472)

Διδάσκων: ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΕΡΖΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (80ΕΓ472)

Διδάσκων: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΑΛΛΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΟΝΤΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 10

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (80ΚΟ472)

Διδάσκων: ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 7

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΞΙΦΑΣΚΙΑΣ (80ΞΙ472)

Διδάσκων: ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΡΥΘΜΙΚΗΣΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (80ΡΓ472)

Διδάσκων: ΟΛΥΒΙΑ ΔΟΝΤΗ, ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΡΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 3

ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ (80ΤΚ472)

Διδάσκων: ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΡΓΕΙΤΑΚΗ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΗΝΕΛΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΚΙΝΗΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (80ΠΚΑ424)

Διδάσκων: ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΧΟΡΟΥ (80ΕΧ464)

Διδάσκων: ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΦΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 7

ΜΥΪΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ (80ΚΑ352)

Διδάσκων: ΜΑΡΙΑ ΚΡΙΕΚΟΥΚΙΑ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΕΡΖΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΙΩΚΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 61

ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΘΙΚΗ (80ΘΕ155)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΣΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ (80ΘΕ156)

Διδάσκων: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΤΣΑΝΤΑΡΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ (80ΑΔ438)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΘΙΝΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΑΜΝΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 2

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΚΙΝΗΤΙΚΗΣ ΑΝΑΨΥΧΗΣ (80ΑΔ446)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΘΙΝΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΑΜΝΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (80ΘΕ147)

Διδάσκων: ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΩΝΙΤΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΜΠΑΛΗΣ, ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΑΝΙΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 3

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΑΝ471)

Διδάσκων: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΙΒΑΣ, ΣΤΕΛΛΑ ΑΓΡΟΤΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 2

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (80ΣΚ480)

Διδάσκων: ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΤΟΜΑΛΗ, ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 6

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΚΑ471)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 4

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΠΕ471)

Διδάσκων: ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΠΑΡΖΟΥΚΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 6

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΠΟ471)

Διδάσκων: ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΤΡΟΤΑΣΙΟΣ, ΠΙΕΡΡΟΣ ΘΩΜΑΚΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 4

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΥΔ471)

Διδάσκων: ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΤΩΝΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 2

ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΑΠ183)

Διδάσκων: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 18

ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΑΠ185)

Διδάσκων: ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΡΙΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 2

ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΑΠ187)

Διδάσκων: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΕΤΑΚΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΣΗΜΕΙΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΧΟΡΟΥ (80ΕΧ468)

Διδάσκων: ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 8

ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΙΑ ΑΣΚΗΣΗΣ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ (80ΕΥ421)

Διδάσκων: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ, Ι ΛΟΥΚΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 7

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΚΑ470)

Διδάσκων: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 6

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΑΛΜΑΤΩΝ (80ΑΛ470)

Διδάσκων: ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 4

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΔΡΟΜΩΝ (80ΔΡ470)

Διδάσκων: ΗΛΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 2

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΡΙΨΕΩΝ (80ΡΙ470)

Διδάσκων: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ, ΘΩΜΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΑΝ470)

Διδάσκων: ΣΤΕΛΛΑ ΑΓΡΟΤΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΙΒΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ (80ΑΒ470)

Διδάσκων: ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΕΡΖΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (80ΣΚ470)

Διδάσκων: ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΤΟΜΑΛΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 7

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (80ΚΟ470)

Διδάσκων: ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΜΕΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 9

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΞΙΦΑΣΚΙΑΣ (80ΞΙ470)

Διδάσκων: ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 0

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΠΕ470)

Διδάσκων: ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΠΑΡΖΟΥΚΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 5

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΠΟ470)

Διδάσκων: ΠΙΕΡΡΟΣ ΘΩΜΑΚΟΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΤΡΟΤΑΣΙΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ (80ΤΚ470)

Διδάσκων: ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΡΓΕΙΤΑΚΗ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΗΝΕΛΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 6

ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (80ΥΔ470)

Διδάσκων: ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΤΩΝΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 1

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (80ΕΓ470)

Διδάσκων: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΟΝΤΗ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΑΛΛΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 9

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (80ΡΓ470)

Διδάσκων: ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΡΑ, ΟΛΥΒΙΑ ΔΟΝΤΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 3

ΦΥΣΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΓΗΡΑΝΣΗ (80ΕΥ404)

Διδάσκων: ΜΑΡΙΑ ΚΟΣΚΟΛΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 7

ΧΟΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΕΜΦΑΣΗ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΟΡΟ (80ΓΧ256)

Διδάσκων: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΦΗΣ, ΜΥΡΤΩ ΚΑΡΦΗ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΝΤΖΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024

Συμμετέχοντες: 16