Ερωτηματολόγια » Ιστορίας και Αρχαιολογίας
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛ.ΦΙΛΟΛ. Ι (61ΦΑ03)
Διδάσκων: ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΑΡΡΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 19/01/2024
Συμμετέχοντες: 3
ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Α (61ΙΙ10)
Διδάσκων: ΕΛΕΝΗ ΨΩΜΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 22/01/2024
Συμμετέχοντες: 31
ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (ΡΩΜΑΪΚΟΙ ΧΡΟΝΟΙ) (61ΣΙ71)
Διδάσκων: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 08/02/2024
Συμμετέχοντες: 2
ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Γ (61ΙΙ25)
Διδάσκων: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 22/01/2024
Συμμετέχοντες: 7
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ (61ΣΑ15)
Διδάσκων: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΠΑΝΙΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 22/01/2024
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΡΩΜΑΪΚΩΝ ΧΡΟΝΩΝ (61ΙΑ108)
Διδάσκων: ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΤΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 21/01/2024
Συμμετέχοντες: 10
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ (61ΙΑ42)
Διδάσκων: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΠΑΝΙΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 22/01/2024
Συμμετέχοντες: 14
ΑΣΤΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ (69ΜΟ17)
Διδάσκων: ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΙΑΒΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 29/02/2024
Συμμετέχοντες: 0
ΒΥΖ ΚΑΙ ΜΕΤΑΒ. ΑΡΧ(Η ΑΡΧΙΤΕΚΤ ΣΤΙΣ ΛΑΤΙΝ ΠΕΡΙΟΧ ΤΟΥ ΕΛΛΑΔ. ΧΩΡΟΥ 13ος-17ος αι) (61ΣΑ182)
Διδάσκων: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΛΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 12/01/2024
Συμμετέχοντες: 6
ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ (61ΙΑ146)
Διδάσκων: ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΙΔΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 26/01/2024
Συμμετέχοντες: 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ Α (61ΙΑ13)
Διδάσκων: ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΙΔΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 26/01/2024
Συμμετέχοντες: 5
ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (61ΙΙ217)
Διδάσκων: ΣΟΦΙΑ ΜΕΡΓΙΑΛΗ ΣΑΧΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 15/01/2024
Συμμετέχοντες: 3
ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (61ΣΙ78)
Διδάσκων: ΣΟΦΙΑ ΜΕΡΓΙΑΛΗ ΣΑΧΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 15/01/2024
Συμμετέχοντες: 6
ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (61ΦΒ27)
Διδάσκων: ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 12/01/2024
Συμμετέχοντες: 18
ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ:ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ (61ΤΕΚ301)
Διδάσκων: ΜΑΡΙΑ ΜΑΜΟΥΡΑ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024
Συμμετέχοντες: 10
ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (74ΤΕΚ007)
Διδάσκων: ΠΕΤΡΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 12/01/2024
Συμμετέχοντες: 0
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ (61ΙΑ106)
Διδάσκων: ΜΑΡΛΕΝ ΜΟΥΛΙΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 30/01/2024
Συμμετέχοντες: 1
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (61ΙΑ04)
Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 31/01/2024
Συμμετέχοντες: 37
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (61ΙΙ03)
Διδάσκων: ΕΥΑΝΘΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024
Συμμετέχοντες: 9
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ (61ΙΙ04)
Διδάσκων: ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 30/01/2024
Συμμετέχοντες: 23
ΕΜΒΑΘΥΝΣΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ (61ΙΑ43)
Διδάσκων: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 01/01/2024
Συμμετέχοντες: 1
ΙΣΤΟΡΙΑ ΝΕΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ Α (61ΙΙ17)
Διδάσκων: ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΕΙΡΗΝΙΔΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 11/01/2024
Συμμετέχοντες: 4
ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (61ΣΑ80)
Διδάσκων: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 01/01/2024
Συμμετέχοντες: 3
ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Α (61ΙΑ15)
Διδάσκων: ΙΑΝΘΗ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 10/01/2024
Συμμετέχοντες: 46
ΚΛΑΣΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ (61ΙΑ64)
Διδάσκων: ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 14/01/2024
Συμμετέχοντες: 8
ΚΛΑΣΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ (ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ) (61ΣΑ165)
Διδάσκων: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024
Συμμετέχοντες: 9
ΚΛΑΣΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ (ΜΕΓΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΙΕΡΑ) (61ΣΑ164)
Διδάσκων: ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 15/01/2024
ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ Α (61ΙΑ11)
Διδάσκων: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΑΝΤΖΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 12/01/2024
Συμμετέχοντες: 52
ΜΕΘΟΔΟΛ.ΠΡ.ΙΣΤΟΡΙΑΣ (61ΙΙ29)
Διδάσκων: ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 30/01/2024
Συμμετέχοντες: 4
ΜΕΣΑΙΩΝΙΚΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΚΑ ΚΡΑΤΗ) (61ΙΙ116)
Διδάσκων: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024
Συμμετέχοντες: 11
ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ (61ΙΑ44)
Διδάσκων: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΡΑΝΔΑΚΗ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΛΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 12/01/2024
Συμμετέχοντες: 11
ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ (61ΣΑ136)
Διδάσκων: ΜΑΡΛΕΝ ΜΟΥΛΙΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 30/01/2024
Συμμετέχοντες: 0
ΝΕΟΤΕΡΗ & ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΛΛΗΝ.ΙΣΤ. (Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ Β ΠΑΓΚ. ΠΟΛΕΜΟ:ΚΑΤΟΧΗ,ΑΝΤΙΣΤ) (61ΙΙ135)
Διδάσκων: ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 21/01/2024
Συμμετέχοντες: 12
ΝΕΟΤΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ Β (61ΙΙ31)
Διδάσκων: ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 22/01/2024
Συμμετέχοντες: 4
ΝΕΟΤΕΡΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (61ΣΙ210)
Διδάσκων: ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΠΤΗΣ,
συμμετοχή με κουπόνι,
ολοκληρώθηκε στις 12/01/2024
Συμμετέχοντες: 11
ΝΕΟΤΕΡΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ : Η ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣ 19ος-20ος ΑΙΩΝΑΣ (61ΙΙ142)
Διδάσκων: ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΠΤΗΣ,
συμμετοχή με κουπόνι,
ολοκληρώθηκε στις 18/01/2024
Συμμετέχοντες: 5
ΝΕΟΤΕΡΗ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ Β (61ΙΙ19)
Διδάσκων: ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΑΓΑΝΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 25/01/2024
Συμμετέχοντες: 1
ΝΕΩΤΕΡΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (61ΣΙ55)
Διδάσκων: ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΑΓΑΝΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 25/01/2024
Συμμετέχοντες: 0
ΝΕΩΤΕΡΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (61ΙΙ140)
Διδάσκων: ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,
συμμετοχή με κουπόνι,
ολοκληρώθηκε στις 19/01/2024
Συμμετέχοντες: 7
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (61ΤΕΚ300)
Διδάσκων: ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 19/01/2024
Συμμετέχοντες: 42
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ (61ΙΑ150)
Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ, ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΙΔΗΣ, ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 31/01/2024
Συμμετέχοντες: 4
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ (ΜΥΚΗΝΑΪΚΗ ΤΕΧΝΗ) (61ΣΑ154)
Διδάσκων: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 12/01/2024
Συμμετέχοντες: 4
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ (ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ) (61ΙΑ153)
Διδάσκων: ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΒΟΥΡΑΝΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 19/01/2024
Συμμετέχοντες: 5
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ (Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΩΝ ΜΥΚΗΝΑΪΚΩΝ ΑΝΑΚΤΟΡΙΚΩΝ ΚΡΑΤΩΝ ) (61ΙΑ151)
Διδάσκων: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 12/01/2024
Συμμετέχοντες: 5
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ Γ (61ΙΑ26)
Διδάσκων: ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΒΟΥΡΑΝΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 19/01/2024
Συμμετέχοντες: 21
ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (61ΙΙ88)
Διδάσκων: ΕΥΑΝΘΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 20/01/2024
Συμμετέχοντες: 5
ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (61ΣΙ06)
Διδάσκων: ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 21/01/2024
ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ Ι (73ΦΛΣ213)
Διδάσκων: ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 14/01/2024
Συμμετέχοντες: 0
ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑΣ Α (68Θ200)
Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΑ ΡΕΜΕΔΙΑΚΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 12/01/2024
Συμμετέχοντες: 0
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΜΑΘΗΣΙΑΚΩΝ ΔΥΣΚΟΛΙΩΝ (67ΨΧ54)
Διδάσκων: ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,
ολοκληρώθηκε στις 14/01/2024
Συμμετέχοντες: 0