Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Υπηρεσία Ηλεκτρονικών Ερωτηματολογίων
Αξιολογήσεις Μαθημάτων

Ερωτηματολόγια » Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος


Ταξινόμηση κατά όνομα | ημερομηνία

ΠΕΤΡΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΜΕΝΩΝ ΠΕΤΡΩΜΑΤΩΝ (14Υ4201)

Διδάσκων: ΔΗΜ. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΓΚΑΝΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 17

ΠΑΛΑΙΟΟΙΚΟΛΟΓΙΑ-ΟΙΚΟΣΤΡΩΜΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (14Ε8202)

Διδάσκων: ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΟΥΡΟΥ, ΕΥΤΕΡΠΗ ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΡΑΣ, ΕΛΙΖΑΜΠΕΘ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΤΡΙΝΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΑΚΙΩΤΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 4

ΤΗΛΕΑΝΙΧΝΕΥΣΗ-ΦΩΤΟΓΕΩΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (14Ε6205)

Διδάσκων: ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, ΝΙΚΗ ΕΥΕΛΠΙΔΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 7

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΕΣ ΜΕΘΟΔΟΙ ΣΤΙΣ ΓΕΩΕΠΙΣΤΗΜΕΣ (14Ε4201)

Διδάσκων: ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΑΚΗ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΑΝΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 6

ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΤΗΛΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗΣ (14Υ2204)

Διδάσκων: ΝΙΚΗ ΕΥΕΛΠΙΔΟΥ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 7

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΓΕΩΦΥΣΙΚΗ (14Ε8201)

Διδάσκων: ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΑΝΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 2

ΚΟΙΤΑΣΜΑΤΟΛΟΓΙΑ (14Υ6204)

Διδάσκων: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΙΛΙΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΣΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 11

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑ (14Υ2201)

Διδάσκων: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΡΑΝΗΣ, ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΕΛΕΠΕΡΤΖΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 6

ΙΖΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ (14Υ4204)

Διδάσκων: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΑΚΙΩΤΗΣ, ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΤΡΙΝΙΑ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 12

ΠΑΡΑΚΤΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΘΑΛΑΣΣΙΑ ΓΕΩΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΚΤΩΝ (14Ε6203)

Διδάσκων: ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑ, ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΟΜΙΚΟΥ, ΝΙΚΗ ΕΥΕΛΠΙΔΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 1

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΤΩΝ ΓΕΩΛΟΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (14Ε8206)

Διδάσκων: ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΤΡΙΝΙΑ, ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 8

ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΓΕΩΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΟΓΕΝΕΣΗ (14Ε8208)

Διδάσκων: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΙΛΙΑΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 0

ΣΤΡΩΜΑΤΟΓΡΑΦΙΑ-ΠΑΛΑΙΟΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ (14Ε8203)

Διδάσκων: ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΟΥΡΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΙΑΔΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 1

ΕΡΕΥΝΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΩΝ (14Ε8210)

Διδάσκων: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΡΑΝΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 2

ΜΑΚΡΟΣΕΙΣΜΙΚΗ (14Ε6202)

Διδάσκων: ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΣΚΟΥΝΑ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΥΡΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΑΡΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 2

ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΥΛΕΣ (14Ε6207)

Διδάσκων: ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 1

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΟΡΥΚΤΑ (14Ε6206)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΣΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 5

ΗΠΙΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ:ΗΛΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΙΟΛΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ-ΓΕΩΘΕΡΜΙΑ (14Ε6201)

Διδάσκων: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΣΤΟΣ, ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΑΚΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΑΝΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 0

ΩΚΕΑΝΟΓΡΑΦΙΑ (14Υ4205)

Διδάσκων: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΟΜΙΚΟΥ, ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 10

ΥΔΡΟΓΕΩΧΗΜΕΙΑ-ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΓΕΩΧΗΜΕΙΑ (14Ε6212)

Διδάσκων: ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΕΛΕΠΕΡΤΖΗΣ, ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΡΓΥΡΑΚΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 3

ΜΕΘΟΔΟΙ ΕΡΕΥΝΑΣ ΕΝΤΟΠΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΥΛΩΝ (14Ε8209)

Διδάσκων: ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΡΓΥΡΑΚΗ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΑΝΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΙΛΙΑΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 1

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΥΔΑΤΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΟΜΟΙΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΩΛΟΓΙΑ (14Ε8213)

Διδάσκων: ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 2

ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ (14Ε4203)

Διδάσκων: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΑΡΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΥΡΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 0

ΜΙΚΡΟΤΕΚΤΟΝΙΚΗ-ΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ (14Ε6210)

Διδάσκων: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥΚΗΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΟΖΙΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 3

ΙΖΗΜΑΤΟΓΕΝΕΙΣ ΛΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΕΤΡΕΛΑΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (14Ε8204)

Διδάσκων: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΑΚΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 0

ΓΕΩΛΟΓΙΚΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ (14Ε8205)

Διδάσκων: ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΤΡΙΝΙΑ, ΕΥΤΕΡΠΗ ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 2

ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΕΥΡΩΠΗΣ (14Ε8211)

Διδάσκων: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥΚΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 1

ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑ (14Ε4202)

Διδάσκων: ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΚΟΥΡΤΣΟΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΟΖΙΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 5

ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (14Ε6211)

Διδάσκων: ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 1

ΚΛΙΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΒΟΛΕΣ (14Υ2203)

Διδάσκων: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΣΤΟΣ, ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΑΚΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 5

ΠΕΤΡΟΓΕΝΕΣΗ ΠΥΡΙΓΕΝΩΝ ΠΕΤΡΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΟΦΙΟΛΙΘΙΚΩΝ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑΤΩΝ (14Ε6209)

Διδάσκων: ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΓΚΑΝΑΣ, ΠΕΤΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΒΙΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΜΩΝΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 12

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΕΙΣΜΟΛΟΓΙΑ (14Υ6201)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΑΡΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΥΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΥΛΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΣΚΟΥΝΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 8

ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΔΡΟΦΟΡΩΝ ΟΡΙΖΟΝΤΩΝ-ΤΡΩΤΟΤΗΤΑ (14Ε8212)

Διδάσκων: ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 4

ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΗ ΟΡΥΚΤΟΛΟΓΙΑ-ΟΡΥΚΤΟΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗ (14Υ2202)

Διδάσκων: ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΝΤΕΛΙΤΣΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 4

ΥΔΡΟΓΕΩΛΟΓΙΑ (14Υ6202)

Διδάσκων: ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 8

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΓΕΩΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ-ΑΣΤΙΚΗ ΓΕΩΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ (14Ε6204)

Διδάσκων: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΣ, ΝΙΚΗ ΕΥΕΛΠΙΔΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ, ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΥ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 1

ΓΕΩΦΥΣΙΚΗ (14Υ4202)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΑΝΗΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 17

ΜΑΚΡΟΠΑΛΑΙΟΝΤΟΛΟΓΙΑ (14Υ2205)

Διδάσκων: ΕΥΤΕΡΠΗ ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ, ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΣΙΑΚΗΣ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΥΛΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 4

ΓΕΩΧΗΜΕΙΑ (14Υ4203)

Διδάσκων: ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΕΛΕΠΕΡΤΖΗΣ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ, ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΡΓΥΡΑΚΗ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 18

ΜΕΘΟΔΟΙ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΜΕΤΑΛΛΕΥΜΑΤΩΝ-ΡΕΥΣΤΑ ΕΓΚΛΕΙΣΜΑΤΑ (14Ε6208)

Διδάσκων: ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΣΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΙΛΙΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ,
συμμετοχή με ηλεκτρονικό λογαριασμό,  ολοκληρώθηκε στις 10/06/2019

Συμμετέχοντες: 3